Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma - DizainaZona mēbeļu salona specializācija

     Mēbeļu salons DizainaZona Rīgā piedāvā mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma jau vairāk nekā 10 gadus. Mēs pastāvīgi attīstāmies, piedalāmies izstādēs, apmācām savus meistarus, lai sniegtu saviem klientiem un pasūtītājiem nevainojamu rezultātu.

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma prasa īpašas iemaņas un prasmes. Tāpēc mūsu darbības pamata uzdevums ir pastāvīga pilnveidošanās dizaina sfērā un mēbeļu radīšanā, kas maksimāli atbilst klienta vēlmēm pēc kvalitātes, funkcionalitātes un stila.

Mūsu salons piedāvā mēbeles pēc pasūtījuma:virtuves mēbeles, priekštelpas, iebūvētos skapjus, sekcijas, mēbeles vannas istabai, kabinetus, kā arī mīkstās mēbeles, dīvānus, stūra dīvānus un gultas.

Mūsu mēbeļu salona pamata specializācija – virtuves mēbeļu izgatavošana. Mēs piedāvājam gan budžeta, gan premium klases stilīgas virtuves pēc pasūtījuma. Mēs izgatavojam mēbeles, kas atšķirsies ar formu oriģinalitāti un augstu funkcionalitāti. Ja jūs šaubāties par virtuves izvēli, mūsu konsultanti vienmēr palīdzēs jums virtuves dizaina izvēlē, attiecīgu materiālu un detaļu atlasē, kā arī krāsu gammas izvēlē jūsu gaumē. Mūsu darbs orientēts uz to, lai uzsvērtu jūsu individualitāti un neatkārtojamu gaumi.
Visas fotogrāfijas, kuras jūs redzat mūsu mājaslapā, uzņemtas mūsu apmierinātu klientu dzīvokļos un mājās.

 

Gaidam Jūs Karļa Uļmaņa Gatve 2. / DizainaZona / Uz tikšanos!