Individuāla pieeja katram klientam.

Mūsu dizaineri sadarbībā ar tehniķiem katram klientam pieiet individuāli, sniegs visu nepieciešamo palīdzību jūsu mēbeļu dizaina projekta realizēšanā, sākot ar stilistikas piemeklēšanu un beidzot ar dažādiem konstruktīviem risinājumiem. Katram pasūtītājam tiek izstrādāts savs individuālais projekts, vai tā būtu milzīga virtuves garnitūra, vai sarežģīta garderobes plānošana, kurām klienti vienmēr izvirza daudz prasību un vēlmju. Projekta izstrādes gaitā mēs vienmēr veidojam: maksimāli ērtu un funkcionālu telpu, ekspluatācijas komfortu, kopšanas vieglumu, piemērotu krāsu paleti un materiāla tekstūru.

Mēs piedāvājam stilīgas un mūsdienīgas virtuves mēbeles, kurās apvienojas ērtums, svaigs un pamanāms dizains, komforts un funkcionalitāte. To visu nodrošina: kvalitatīvs materiāls, droša furnitūra, papildu aksesuāri un liela darba pieredze šajā jomā!

Dizaina projekta izstrādes etapi un veidošana mēbelēm pēc pasūtījuma.

Pirmais solis neatkārtojama interjera priekšmeta radīšanai ir dizaina pieeja mēbeļu projektam!

Projekts tiek izstrādāts vairākos etapos. Sākumā ar klientu tiek apspriestas stilistiskas vēlmes, kas nākotnē ļaus piešķirt virtuvei vēlamo ārējo izskatu. Pēc tam tiek risināti tehniskie uzdevumi: tiek piedāvāts virtuves telpas plāns, kurā norādīta elektrosadale, kanalizācijas plāns, gāzes vads (ja ir), kā arī visi konstruktīvie elementi, durvis, logi, pēc kura arī tiks veidots sākotnējais virtuves plāns. Vadoties pēc brīvās telpas, kurā plānots realizēt visas idejas, tiek izvēlēts virtuves skapju (plauktu), kā arī iebūvējamās tehnikas, aksesuāru un citu priekšmetu izvietojums un izmēri.

      Izstrādājot projektu:
 1.  Mēs vienmēr izmantojam sadzīves tehnikas un mēbeļu izvietošanas noteikumus.
 2.  Izmantojam piemērotu un ērtu furnitūru.
 3.  Piemeklējam kvalitatīvus materiālus un vajadzīgo krāsu salikumu.
 4.  Veidojam pareizo apgaismojumu.
 5.  Noformējam skaistu un saprotamu mēbeļu projektu ērtā 3D formātā.


Galīgais dizaina projekts tiek veidots datorā. Jūsu virtuves mēbeļu projekts un modelis tiks sagādāts jums ērti pārskatāmā 3D formātā, speciālajā grafiskajā programmā, kas ļauj apskatīt jebkuru modeli ērtos rakursos un ļauj saprast kopējo mēbeļu skatu un to savienojamību ar interjeru. Ja būs nepieciešamas korekcijas, aizvietošana vai kādu priekšmetu pārvietošana, var ātri mainīt jūsu projekta konfigurāciju, pie viena eksperimentējot ar tekstūru saskanību un virtuves mēbeļu fasāžu krāsu gammu.

Mūsdienās virtuve, līdztekus savam tiešajam mērķim, ir arī ēdamzāle un viesistaba, kurā ne tikai gatavo, bet arī rīko ģimenes vakariņas vai uzņem draugus. Šādai vietai obligāti jābūt sadalītai zonās. Virtuves apvienošana ar ēdamzāli un viesistabu ievērojami ieekonomēs telpu, tāpēc, lai pareizi izmantotu katru kvadrātmetru, mēs rekomendējam individuālu dizaina projekta izstrādāšanu.

Mērīšana.

Gadījumā, ja vēlaties atnākt ar savu izstrādātu plānu (mērījumiem), jums nepieciešams sastādīt telpu plānu, norādot visus sienu izmērus, griestu augstumu, logu, durvju, kanalizācijas, gāzes vadu, elektrosadales, kā arī visu pārējo fiksēto priekšmetu (ja tādi ir) izvietojumu. Jāpiebilst, ka daudzi klienti, mēģinot nomērīt telpu patstāvīgi, pieļauj virkni kļūdu, dažas lietas vispār laiž garām, bet tas var būtiski ietekmēt turpmāko virtuves dizainu un projektu un, protams, gala cenu! (Tāpēc sākotnēja projektēšanas cena pēc jūsu mēriem ir aptuvena.)

Ja jūs viss apmierina gan projektā, gan cenā, mūsu darbinieki ieradīsies objektā un veiks profesionālo uzmērīšanu, fiksēs visu tehnisko un konstruktīvo elementu, logu, durvju izvietojumu un citas telpas īpatnības.

     Mēs vienmēr ņemam vērā telpas īpatnības:

 1. Griestu un nišu augstums.Расположение и размеры дверей и окон, а так же их конструктивные особенности.
 2. Durvju un logu izmērs un izvietojums, kā arī to konstruktīvās īpatnības.
 3. Apkures sistēmas izvietojums un izmēri (radiatori).
 4. Gāzes vadu un skaitītāju izvietojums.
 5. Ūdens pievada un kanalizācijas izvietojums.
 6. Ventilācijas šahtas izvietojums, diametrs un citas īpatnības.
 7. Rozešu un sadales skapju izvietojums.
 8. Sadzīves tehnikas izmēri un īpatnības.
 9. Konstruktīvās sienu īpatnības un slodzes uz tām.

Pēc tam, kad telpu uzmērīšanu veiks mūsu dizaineri, īsā laikā ar jums sazināsies un pārrunās konkrētāks detaļas, koriģēs projektu (ja tas ir nepieciešams) un sniegs galējos aprēķinus.

Mēs iesakām izmantot mūsu meistara pakalpojumus, lai izvairītos no grūtībām, kas ir saistītas ar patstāvīgu telpu uzmērīšanu.

Plānošana.

Virtuves mēbeļu plānošanai jāpieiet ļoti nopietni un atbildīgi. Kļūda kādā no etapiem (sākot ar mērīšanu), var radīt neparedzētus izdevumus un produkcijas nodošanas termiņa pagarināšanu. Tāpēc, veidojot projektu, īpaša uzmanība tiek pievērsta daudzām detaļām, piemēram:

 1. Sīks telpas plāns, mērīšanas laikā visi izmēri un attālumi jāņem vērā, ar visu elektroinstalāciju.
 2. Jebkādu priekšmetu neesamība sienas zonā, kur jāatrodas trauku mazgājamajai mašīnai vai krāsnij.
 3. Ventilācijas šahtas un tvaika nosūcēja atrašanās vieta attiecībā pret vārāmo virsmu. (tiek ievērota asu attiecība).
 4. Tvaika nosūcēja attālums (augstums, jauda) attiecībā pret noteikto virsmu.
 5. Virtuves augšas un apakšas skapīšu izmērs un attālumi, kā arī to izvietojums lietošanas ērtumam.
 6. Izlietnes skapja izvietojums attiecībā pret visu kanalizācijas vadu izvades vietu.
 7. Izlietnes un virsmas atrašanās vieta attiecībā vienai pret otru, atstājot pietiekami daudz vietas darba virsmai.
 8. Palodžu, logu, durvju un radiatoru izvietojums attiecībā pret virtuves mēbeļu skapjiem.
 9. Konstruktīvas un funkcionālas virtuves skapju īpatnības.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta mēbeļu izvietojumam, kas būtu jāizdara sākotnējā skicē. Obligātie funkcionālie tehnikas priekšmeti ir plīts, tvaika nosūcējs, ledusskapis, izlietne, bet kā papildinājumi – trauku mazgājamā mašīna, cepeškrāsns utt. Pamatojoties uz šo, ir noteikti mēbeļu izvietošanas noteikumi. Kāpēc ir šie noteikumi? Jo visi šie tehnikas un furnitūras elementi daļēji ir atkarīgi cits no cita: izlietne atkarīga no kanalizācija izvada, trauku mazgājamā mašīna parasti atrodas blakus, bet trauku žāvētājs – virs šiem elementiem. Un šādu noteikumu ir daudz.

Pareizai plāna izvēlei un pamata ierīču izvietošanai var izmantot noteikumu „virtuves trīsstūris”.

Elektrība.

Plānojot virtuves mēbeles, mēs vienmēr izskaitļojam un pārrunājam ar klientu rozešu skaitu un izvietojumu. Tas ir atkarīgs no iebūvējamās tehnikas vienībām un papildu klienta vajadzībām. Ja pasūtītājs plāno pārcelt visas komunikācijas, elektrosadali, viņa telpa atrodas celtniecības stadijā, mēs nodrošinām iepriekš sagatavotu celtniecības plānu ar visiem izvadiem un sadali, kurā tiks ņemti vērā un būs norādīti visi attālumi un cauruļu, skaitītāju, rozešu, ventilācijas šahtas atrašanās vietas. Šādas detaļas nepieciešamas ērtākai mēbeļu montāžai un tehnikas, gaismas pieslēgšanai, kā arī pievadu ērtumam ikdienas vajadzībām.

Visām rozetēm telpā jābūt sazemējumam jūsu un pārējo ģimenes locekļu drošībai!

Virtuves mēbeļu materiāla un krāsu izvēle.

Kad sākotnējais virtuves dizains un makets ir apstiprināts, pasūtītājs izvēlas materiālus, krāsas un galda virsmu, no kā arī tiks izgatavota produkcija. Mūsu salonā pieejams plašs materiālu klāsts no ārzemju ražotājiem. Katrs klients var izvēlēties tieši to materiālu, kas būs atbilstošs viņa gaumei un vēlmēm.

Šodien virtuves mēbelēs mēs izmantojam korpusu no izturīga laminēta DSP (kas ievērojami samazina produkcijas izmaksas, bet kvalitāte netiek zaudēta), bet fasādes elementus – no dārgākiem un kvalitatīvākiem materiāliem. Vai tās būtu krāsotā MDF fasādes, koka, laminētas vai stikla – tās tiek piemeklētas tā, lai būtu ērtas kopšanā un aizsargātas no mitruma. Jāņem vērā, ka dažādām materiālu grupām ir ne tikai savas konkrētas īpašības, bet arī sava cena. Tas nozīmē, ka maksa dažādu materiālu vidū pēc visa pasūtījuma pārrēķināšanas var ļoti mainīties!

Kas attiecas uz krāsu – var izvēlēties pilnīgi jebkādu krāsu (ja tas ir MDF), taču nevajadzētu aizmirst par dažiem momentiem:

 1. Ja jūs virtuvē pavadāt ļoti daudz laika, gatavojot ēdienu, tad jāņem vērā, ka virtuve baltā krāsā būs pastāvīgi jāmazgā!
 2. Ar tumšiem toņiem un melnu krāsu viss ir tieši otrādi – uz tiem ļoti labi pamanāmi pirkstu nospiedumi pēc pieskaršanās fasādēm, putekļi, tāpat tumšas glancētās fasādes grūtāk mazgājamas!
 3. Gaiši fasāžu toņi vizuāli paplašina telpu, bet tumši, tieši otrādi, samazina to!
 4. Gaišus toņus virtuvei vislabāk izvēlēties, ja telpa atrodas ēnas puse, bet virtuves ar tumšām fasādēm – saules pusē!
 5. Izvēloties vairākas krāsas virtuves garnitūrai, jāizvēlas tikai klasiskie savienojumi un saderīgas krāsas, neaizmirstot arī par telpas interjeru!

Izvēloties materiālus un krāsas, mēģiniet savā virtuvē radīt īpašu noskaņojumu, lai nodrošinātu maksimālas ērtības, skaistumu un komfortu visai jūsu ģimenei!

Rīgas mēbeles – materiāli

Apgaismojums.

Kāpēc nepieciešams pareizs un kvalitatīvs virtuves apgaismojums?

Virtuvē mēs pavadām pietiekami daudz laika, gatavojot maltītes, gan gaišā, gan tumšā diennakts laikā. Tāpēc pareizam virtuves zonas apgaismojumam jāpievērš īpaša uzmanība, lai virtuvē varētu komfortabli strādāt. Pareizi izvietots un optimāls apgaismojums ir komforta ķīla! Ja darba zona nav pietiekami apgaismota, ēdiena gatavošana būs nogurdinoša, bet nākotnē var rasties redzes problēmas.

      Virtuvē obligāti jābūt trim apgaismojuma tipiem!

 1. Dabiskais. Saules staru iekļūšana un telpas gaišums atkarīgs no logu vai balkona izvietojuma un to izmēra.
 2. Kopējais apgaismojums. Tas ir visas virtuves fona apgaismojums, kas atkarīgs no lampu vai lustru atrašanās vietas griestos, kā arī to jaudas. Nereti to spilgtums nav pietiekams.
 3. LED apgaismojums (tiešais apgaismojums). Tas tiek nodrošināts ar speciālām lampām vai lenti, kas tiek uzstādītas tieši virs darba virsmas.

LED lampas vai lente tiek stiprinātas virtuves skapīšu apakšā, aiz fasādēm, tāpēc tās praktiski nav redzamas. Tās nodrošina pietiekamu spilgtumu, labi aizsargātas no ārpasaules faktoru ietekmes, tām ir dažādi gaismas toņi (aukstais vai siltais), bet to jauda var tikt regulēta! LED lampām ir ne tikai praktiskas funkcijas, bet kalpo arī kā interjera detaļa.

Lielākam komfortam un harmonijai virtuves garnitūrai jābūt apgaismotai gan ar dabisko, gan ar mākslīgo gaismu.