Virtuves

Pareizās virtuves mēbeles – jūsu mājas mājīguma ķīla

Virtuve ir tā vieta, ar kuru sākas jūsu rīts. Galvenais faktors mājīgai atmosfērai ir tas, kā ir iekārtotas mēbeles jūsu virtuvē, tās krāsa, izmēri un dizains. Ne vienmēr pietiekami tikai uztaisīt remontu telpās un pasūtīt gatavās mēbeles. Gatavās virtuves no citiem ražotājiem ne vienmēr ir atbilstošas jūsu vēlmēm un prasībām. Tāpēc jums ir vajadzīga individuāla pieeja, kurā ietilpst jau laikus pārdomāts virtuves dizains un tās pielietošana.

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma – individuāla pieeja jūsu vēlmēm

Virtuves pēc individuālā pasūtījuma var būt dažādas – iebūvējamas, stūra, U-vieda, ar dažādu veidu iebūvēto tehniku un furnitūru, ar dažādu skapīšu augstumu un platumu, ar bāra letēm un salām utt. Pateicoties ļoti lielai materiālu izvēlei un krāsu veidiem, top augstas kvalitātes stilīgas un dažādveidīgas mēbeles.

Virtuves pasūtīšana nav viegls darbs, kas var ieilgt uz ļoti ilgu laiku. Pirms tam, kad virtuves mēbeles aizņems virtuvē savu vietu, klientam vienmēr sanāk pārskatīt ļoti daudzus virtuves dizaina un specifikāciju variantus. Lai ietaupītu jūsu laiku, mēs piedāvājam apmeklēt mūsu salonu, kurā apskatāmas dažādu stilu un veidu virtuvju ekspozīcijas no dažādu veidu materiāliem: krāsots MDF, masīvkoks, lamināts, kā arī fasādes ar alumīnija rāmīšiem. Ekspozīcijās ir iemontēta dažāda veida furnitūra, kuru var apskatīt un iepazīties ar tās darbu, lai izvēlētos piemērotāko variantu tieši jums. Jūs varēsiet iepazīties ar mūsu darbu katalogu, no kura varēsiet kā pamatu savai virtuvei izvēlēties kādu no stiliem. Mūsu dizaineri palīdzēs jums veikt izmaiņas pēc jūsu vēlmēm un realizēt visu līdz galam.


 

Gaidam Jūs mūsu salonā pēc adreses – Kārļa Ulmaņa gatve 2. DizainaZona.

       Ar mūsu darbiem Jūs variet iepazīties zemāk.