Skapji, skapji-kupejas

Plašā izvēlē – skapji pēc pasūtījuma.

Salonā „DizainaZona” jūs varat pasūtīt dažādu veidu un izskata skapjus, ko izgatavojam no visdažādākajiem kvalitatīviem materiāliem. Tie var būt brīvi stāvoši skapji, kupejas skapji, kā arī iebūvēti nišās, arī atsevišķi stāvoši vai stūra skapji.

Iebūvējamie skapji – optimālais risinājums jūsu mājoklim.

Viena no pieprasītākajām mēbelēm dzīvojamās telpās tagad ir kupejas skapji. Šie skapji iederas telpās ar ierobežotu platību. Šī skapja konstrukcijā durvis ir bīdāmās, tās nav jāver vaļā kā parastiem skapjiem. Bīdāmās durvis ekonomē telpu. Nišās iebūvēto kupejas skapju izmaksas var ievērojami samazināties, jo nav jāpasūta sāni, aizmugurējās sienas un grīdas, griesti, bet skapja funkcionalitāte necietīs, jo varēsiet izmantot dažādas glabāšanas sistēmas, kas nodrošinās jūsu istabā ideālu kārtību. Ļoti populāri iriebūvējamie skapji ar spoguļa vai stikla fasādi. Tie lieliski iederas jebkurā interjerā un var kalpot kā galvenais elements telpā.

Galvenā prasība skapju izvēlē ir pēc iespējas efektīvāka telpas izmantošana, funkcionalitāte un harmonija ar interjera stilistiku. Iespēja izgatavot skapi pēc pasūtījuma ļauj saņemt individuālu mēbeli, kas nebūs nevienam citam cilvēkam.

Gaidam Jūs mūsu salonā pēc adreses  – Kārļa Ulmaņa gatve 2. DizainaZona.

Ar mūsu darbiem Jūs variet iepazīties zemāk.