Kā izvēlēties virtuves mēbeļu nokrāsu – virtuves mēbeles pēc pasūtījuma

Virtuves parādījās daudz agrāk nekā mājokļi, ja ņemam vērā ugunskurus un pirmatnējo cilvēku pavardus. Virtuves telpa tiek uzskatīta par visapmeklētāko vietu mājā, pēc popularitātes tā nav salīdzināma pat ar viesistabu. Lai virtuve būtu mājīga un ērta, nepieciešams to izrotāt ar kvalitatīvām virtuves mēbelēm. Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, kuru silueti būs ideāli pieskaņoti telpas izmēriem un parametriem, kļūs par mīļāko interjera priekšmetu katrai saimniecei un arī ģimenes locekļiem.

Virtuves mēbeles krāsās un toņos

Ja Jūs vēlaties, lai virtuvē būtu ērti atrasties stundām ilgi, bet kulinārijas šedevri uz galda parādītos katru dienu – pievērsiet uzmanību virtuves mēbeļu krāsu izvēlei. Kompetenta krāsu toņu kombinācija dāvās Jūsu interjeram izsmalcinātību un ekskluzīvu izskatu.

Virtuves mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma ir izdevīga ar to, ka var uzreiz noteikt krāsu gammu – jo no tā būs atkarīgas daudzas turpmākās detaļas un risinājumi. Pamata faktori, kas ietekmē krāsu toņa izvēli:

  • Dienvidi vai ziemeļi.Kad logi iziet uz dienvidiem, uztveres harmonijai, interjeram jābūt izturētam aukstos toņos – zilos, zaļos pelēkos; bet ja uz ziemeļiem, tad virtuves mēbeļu izgatavošana nodrošina komplekta priekšmetu krasošanu siltos toņos – dzeltenos, karameļu.
  • Drūms vai gaišs.Daudzi klienti, iegādājoties virtuves mēbeles, izsaka vēlmi izgatavot komplektu monohromos toņos – melnos vai baltos. Pieņemot šādu lēmumu, jāatcerās, melnā krāsa harmoniski izskatīsies tikai lielā gaišā telpā, jo vizuāli samazina telpas gabarītus un padara to drūmu. Bet baltas krāsas virtuves mēbeles tieši otrādi - rada gaismas un bezgalīgas telpas sajūtu.
  • Draudzīgs kontrasts.Vai gribat izvēlēties divus alternatīvus krāsu toņus mēbeļu komplektam, lai izceltu atsevišķas telpas zonas? Tad labāk izmantot spektrāli tuvus toņus, citādi divas krāsas neradīs harmoniju un visu laiku “strīdēsies” savā starpā.
  • Retro, klasika, avangards.No interjera stila tieši ir atkarīga arī krāsu gamma, jo senlaiku kumodes formas nejēdzīgi izskatīsies nokrāsotas zaļos toņos, bet “High-tech” stila skapji neliksies pievilcīgi kombinācijā ar dabīgā koka un akmens toņiem.

Izvēloties virtuves mēbeles un to krāsu, palīdzību un konsultāciju Jums sniegs mūsu kompānijas menedžeri. Rīgas Mēbeles – ekskluzīva dizaina virtuves mēbeļu izgatavošana.