Iebūvējamie skapji: uzbūve un priekšrocības

Vēlaties, lai mājās esošie skapji varētu ietilpināt daudz apģērba, neaizņemot pārāk daudz vietas un nekrītot acīs? Tad, atsevišķi stāvošas korpusa mēbeles vietā, jāizvēlās iebūvējamo. Tas ir ērts, mūsdienīgs risinājums, kura popularitāte pieaug ar katru gadu. Kompānijā Rīgas Mēbeles ir pasūtāmi iebūvējamie skapji, kuri ideāli papildinās dzīvokļa vai kotedžas interjeru. Lūk, šādu konstrukciju galvenās priekšrocības.

  • Ekonomiskums. Ja salīdzinātu atsevišķi stāvošas mēbeles pēc pasūtījuma un iebūvējamās, tad iebūvējamās būs lētākas, jo tām nav aizmugurējās sienas.
  • Praktiskums. Pēc individuālā projekta radītās konstrukcijas, palīdz visracionālāk izmantot telpu.
  • Ilgmūžība. Iebūvējamie skapji neizļodzīsies, turklāt, jo mazāk elementu ir izstrādājumā, jo ilgāk tas kalpos.
  • Higiēniskums. Aizmugures un augšējās sienas neesamība, atbrīvos Jūs no grūti sasniedzamu vietu tīrīšanas.

Kas ir iebūvējamie skapji?

Šī konstrukcija tiek piebūvēta jau esošajām sienām, grīdai un griestiem. Vislakoniskākajā veidā tā ir fasādes daļa ar atvēršanas elementiem un iekšējo pildījumu mantu uzglabāšanai. Fasādes noformēšanu var viegli pieskaņot interjeram. Rūpnīcā Rīgas Mēbeles, mēbeļu ražošanai izmanto masīvkoku, MDF plātnes un stiklu. Virsmu var dekorēt ar finierskaidu, spoguli, laku vai jebkura toņa krāsu.

Skapju durvis ir veramas dažādos veidos.

  • Divviru veramās durvis – pieejamas un ilgmūžīgas. Pateicoties mūsdienīgajai furnitūrai durvis var atvērties par 180 grādiem.
  • Bīdāmās – pārvietojas pa sliedēm uz sāniem un ietaupa vietu. Sastopamas kupeju skapjos.
  • Salokāmās – salokās kā akordeons un atver visu iekšējo telpu uzreiz.

Pildījums ir atkarīgs no tā, ko plāno uzglabāt. Mēbeles pēc pasūtījuma var saturēt vajadzīgā Jums izmēra plauktus, izbīdāmās atvilktnes, horizontālās stangas apģērbu pakaramajiem, apavu novietnes, grozus un citus elementus.

Kur būs noderīgi iebūvējamie skapji?

Šādas konstrukcijas ir pieprasītas jebkurā istabā. Priekšnamā tās palīdzēs noslēpt virsdrēbes, apavus, lietussargus un citas lietas. Virtuvē tās ietilpinās visus traukus un mazo sadzīves tehniku. Aiz fasādēm var noslēpt lielo tehniku – ledusskapi vai trauku mazgājamo mašīnu. Guļamistabā ir ērti organizēt mini garderobi, viesistabā – uzglabāt bibliotēku. Bieži, mēbeles pēc pasūtījuma izmanto, lai noslēptu komunikācijas vai telpas konstruktīvās īpatnības.

Mūsu kompānijā mēbeļu izgatavošana pēc individuāliem projektiem notiek jau vairāk nekā 15 gadus. Mēs esam gatavi izgatavot skapi saskaņā ar dizainera koncepciju vai arī piedāvāsim mūsu risinājumu, ņemot vērā klienta vēlmes un iespējas. Lai uzdotu jautājumus, zvaniet mums un izmantojiet bezmaksas konsultācijas!