Kā ietaupīt uz virtuves mēbelēm un iekārtām

Virtuves labiekārtošana prasa lielu daļu no remontam paredzētajiem līdzekļiem. Virtuves iekārtas – nopietns izdevumu postenis un arī uz dizaina rēķina negribās ekonomēt. Šajā telpā taču bieži tiks uzņemti ciemiņi un satiksies visa ģimene. Ir paņēmieni, kuri palīdzēs ietaupīt un pēc 2-3 gadiem nenožēlot par to. Tālāk, mēs izstāstīsim Jums, kā iekļauties mērenā budžetā, neziedojot skaistumu un ilgmūžību.

Kā virtuves mēbeles pēc pasūtījuma var palīdzēt ietaupīt?

Ir divi veidi, ka samazināt dzīvokļa iekārtas izmaksas, nezaudējot kvalitāti. Var iet uz kompromisu ārējā dizainā vai samazināt iekšējo iekārtu izmaksas.

Kuru variantu izvēlēties, ir atkarīgs no Jūsu ieradumiem. Ja Jūs gatavojat daudz, funkcionalitāte izvirzās priekšplānā. Bez labas tehnikas un drošas galda virsmas nevarēs iztikt. Samērā lētas, gludas virtuves durtiņas būtiski samazinās izdevumus, bet pēc kāda laika tās varēs aizstāt ar reprezentatīvākām. Ja ēdiena gatavošana Jums nav interesanta, var koncentrēties uz estētisko pusi. Taču, pēc ilgāka laika iebūvēt dārgu furnitūru un virtuves iekārtas būs daudz grūtāk.

Tie ir vispārīgie noteikumi, kuri ir zināmi ikvienam dizainerim. Uzskaitīsim vairākas detalizētas metodes, kuras kompānijas “Rīgas Mēbeles” meistari rekomendē pasūtītājiem.

5 veidi, kā samazināt virtuves mēbeļu izmaksas

  1. Atsakieties no dārgiem zīmoliem. Eiropas elitārās virtuves maksā dārgi. Taču tas nav iemesls, lai atteiktos no piemērotā Jums dizaina. Parādiet fotogrāfiju meistaram un izgatavojiet virtuves mēbeles pēc pasūtījuma vairākas reizes lētāk!
  2. Tiešā konfigurācija. Stūra mēbeles ietaupa vietu, bet ne naudu. Īpaši dārgi izmaksās izvelkamais karuselis. Taisnie skapji ir lētāki, bet stūrī var izvietot parastos plauktus vai ūdens filtru.
  3. Vienstāva virtuves mēbeles. Atsakieties no augšējiem skapjiem un naudas būs vajadzīgs daudz mazāk. Telpa liksies plašāka. Tā vietā novietojiet atvērtus plauktus un izkārtojiet tur skaistus traukus.
  4. Minimālisma dizains. Izvēloties frēzētas skapīšu durtiņas Jūs palielināsiet galīgās izmaksas. Vienkrāsainas gludas fasādes EKO vai minimālisma stilā izskatās moderni un būs lētākas.
  5. Ekonomija uz fasādēm. Šīs ir galvenās izmaksas, pasūtot virtuves mēbeles. Jūs saglabāsiet kopējo stilu, nomainot dārgo masīvkoku pret ekonomisko finierējumu vai laminēto kokskaidu plātni.

Ir arī citi veidi, kā iekļauties plānotajā budžetā. Piemēram, var atteikties no iebūvētām virtuves iekārtām vai aizstāt izbīdāmās atvilktnes ar durtiņām. Taču iegādāties lētu furnitūru nedrīkst, lai nenāktos pirms laika remontēt vai nomainīt virtuves mēbeles.

Kompānija “Rīgas Mēbeles” jau 15 gadus izgatavo kvalitatīvas mēbeles pēc individuāliem izmēriem. Mēs vienmēr esam gatavi ieteikt klientam optimālu risinājumu, palīdzēt izvēlēties labākos materiālus un virtuves iekārtas vajadzīgajā cenu kategorijā. Lai saņemtu profesionālu konsultāciju, zvaniet vai nāciet uz biroju!