Iebūvētās mēbeles kā virtuves interjera pamats

Topošā interjera plānošana pārcelšanās priekšvakarā uz jauno dzīvokli vai pat iepirkšanās procesā – tā ir mūsdienīga tendence. Virtuves iekārtas, ieskaitot stacionāro sadzīves tehniku un lokālo darba zonu apgaismojumu, daudzi dod priekšroku izvēlēties jau savlaicīgi, iekļaujot nepieciešamos pirkumus topošā interjera dizaina projektā.

Virtuves mēbeles tiek piedāvātas salonos un katalogos lielā izvēlē, taču pieprasījums pēc izstrādājumiem, kuri izgatavoti pēc pasūtījuma, turpina pieaugt. Tam ir vairāki iemesli:

Pirmkārt, mēbeļu komplekti – pusdienu grupas, virtuves iekārtas un trauku vitrīnas, kuras Jums iepatikušās veikalā, var nebūt atbilstošas telpas izmēriem: Jūs taču piekritīsiet – nebūs prātīgi iegādāties elegantu bufeti, kuru no vietojot, paliks pavisam maz vietas kaut kādu aksesuāru izvietošanai. Prātīgi būtu pasūtīt šādu bufeti pēc individuāliem izmēriem, izdevīgi izmantojot katru telpas centimetru.

Otrs svarīgs arguments par labu individuāli izgatavotām virtuves iekārtām – ergonomika. Lai visas virtuves iekārtas būtu viegli pieejamas, netraucētu mājas darbu veikšanu ir svarīga katra detaļa – piemēram, fasādes durvju kreisā, labā vai vertikāla izvietošana un pārvietošana, fiksācijas furnitūras un lokālo slēdžu uzstādīšanas augstums. Individuālie iebūvējamie skapji, kurus izgatavo mēbeļu meistari, ņemot vērā īpašnieku augumu.

Treškārt, virtuves mēbeles, izgatavotās izmērot virtuvi, ņemot vērā plānojuma īpatnības vecā mājā vai jaunā dzīvoklī-studijā, ir pieejamākas pēc izmaksu pozīcijām, jo projektēšanas procesā vienlaicīgi tiek sastādīta ekonomiska apgaismojuma shēma, pēc vēlmes – tiek piemeklēti lēti materiāli.

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma – Jūsu mājas eklektika

Iebūvējamie skapji, izgatavoti pēc pasūtījuma – ir ne tikai telpas, bet arī naudas līdzekļu ekonomija: izstrādātājs radīs konstrukciju, kura ļaus optimāli izvietot virtuves iekārtas, izveidos Jums nepieciešamos nodalījumus un nišas.

Veidojot kopā ar Jums iebūvējamos skapjus virtuvei, atbilstoši Jūsu vēlmēm, “Rīgas Mēbeles” dizaineris-konsultants ņems vērā iekārtas izmantošanas perspektīves: piemēram, piedāvās savlaicīgi uzstādīt aizsargfurnitūru, ja plānojat kļūt par vecākiem, vai arī parūpēties par brīvo telpu bērnu ēdamistabas mēbelēm.