Mēbeles pēc pasūtījuma: oriģinālie risinājumi Jūsu virtuvei

Jaunie interjera dizaina trendi ir mainījuši pieeju ne tikai telpas organizācijai, bet arī funkcionālajai nozīmei. Šobrīd virtuve – tā nav tikai vieta kur saimniece gatavo ēdienu. Šeit pulcējas ģimenes locekļi uz kopējām vakariņām, vakaros satiekas draugi, šeit cienā radiniekus ar tēju un desertu. Lai radītu pievilcīgu interjeru un izmantotu ikvienu telpas centimetru, ir svarīgi pareizi izvēlēties virtuves mēbeles.

Salons Rīgas Mēbeles radīs skaistu un ergonomisku piepildījumu Jūsu virtuvei, ņemot vērā visas vēlmes un mums uzticētās telpas īpatnības.

Virtuves pēc pasūtījuma: individuālo projektu priekšrocības

  1. Telpas gabarīti un konstruktīvās īpatnības. Nelīdzenas sienas, kolonnas un izvirzījumi, durvju un logu ailes, komunikācijas – veicot mērījumus mēs ņemam vērā visas dzīvokļa īpatnības. Rozetes, kanalizācijas un ūdensapgādes caurules, virtuves iekārtas (vilkme, plīts virsma, trauku mazgājamā mašīna, utt.) ideāli saderēs ar uzstādītajām mēbelēm.
  2. Interjera vizualizācija. Līdz tam brīdim, kad mēs uzsāksim izgatavot mēbeles, Jūs varēsiet ieraudzīt topošo interjeru. 3D modeļi ļauj izvēlēties elementu ērtu izvietojumu, ņemt vērā apgaismes un sadzīves iekārtas, izvēlēties veiksmīgu krāsas un faktūras apvienojumu mīkstajām un korpusa mēbelēm.
  3. Virtuves pēc pasūtījuma individualitāte. Toņi, fasāžu zīmējumi, furnitūras dizains būs tāds, par kādu Jūs sapņojāt. Virtuves mēbeles būs ar savdabīgu raksturu un neatkārtojamu dizainu, bet skapīšu augstums un plauktu dziļums būs ideāls.
  4. Vienas kompānijas pilns pakalpojumu spektrs. Mērījumi, projekta veidošana, mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana notiks mūsu izpildījumā. Problēmu gadījumā, Jums nevajadzēs tās risināt, lai kādā etapā būtu notikusi kļūda. Mēs patstāvīgi īsos termiņos izlabosim jebkuru kļūdu.

Virtuves pēc pasūtījuma – tā ir teicama izvēle tiem, kuri ciena savu komfortu un cenšas sasniegt ideālu.

Kompānija Rīgas Mēbeles īsos termiņos izgatavos jebkuras sarežģītības pakāpes virtuves iekārtas. Jums ir tikai jāsazvanās ar mums un jāizstāsta savas vēlmes (vai arī var atstāt pieteikumu mūsu mājas lapā). Visu pārējo mēs izdarīsim Jūsu vietā!