Nesteidzieties iegādāties gatavas virtuves mēbeles – mēs īstenosim Jūsu ideju!

Virtuves mēbeles šobrīd aizvien retāk tiek iegādātas gatavā veidā, toties bieži tiek izgatavotas pēc individuāliem parametriem, ņemot vērā virtuves telpas plānojumu un izmērus, kā arī īpašnieka redzējumu tās iekārtošanā.

Šodien virtuves mēbeles ir domātas ne tikai ērtību nodrošināšanai, bet arī, lai tās būtu atbilstošas interjera risinājumu tendencēm, kuru starpā – virtuves apvienošana ar viesistabu, viesu zonas ar bāru izdalīšana, veidojot dzīvoklī-studijā salas tipa virtuves zonu.

Mazās virtuvēs ir nepieciešams taupīt katru derīgo centimetru – veidojot slēpta tipa moduļu nišas priekšmetu uzglabāšanai, fasādes griestos, atvērtus plauktus, vizuāli palielinošus telpu.

Neatkarīgi no Jūsu virtuves telpas – vienmēr ir iespēja apdomāt un izgatavot virtuves mēbeles, kuras atbilstu personiskajām estētiskajām vēlmēm, ar veiksmīgu darba virsmu un sadzīves tehnikas izvietojumu.

Virtuves mēbeles var izgatavot pēc modeļa, ko Jūs atradāt paši, kādā no žurnāliem. Praktiski jebkuru ideju var pielāgot plānojumam, griestu augstumam, logu izvietojumam, lai mēbeļu elementi aizņemtu vismazāk vietas, ļaujot izveidot plašu ēdamzonu.

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, saskaņā ar pašu veidoto projektu

Mēbeļu salons “Rīgas Mēbeles” izgatavo virtuves mebeles pēc pasūtījuma jau vairāk nekā 10 gadus. Pirms uzsākt izgatavot un montēt Jūsu iecerētās virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, Jūs varat redzēt virtuves iekārtu ideju 3D formātā. Projekts, paredzot 3D vizualizāciju, ņems vērā Jūsu vēlmes attiecībā uz nestandarta formām un konfigurācijām, toņu paletēm (monohromās vai krāsainās fasādes, tai skaitā, neparastie toņi).

Virtuves mēbeļu izgatavošanas procesā tiek izmantota furnitūra, komplektējošās detaļas, apdares elementi no labi zināmiem ražotājiem, saskaņojot zīmolu ar Jums.

Lai nodrošinātu stilīgo mēbeļu funkcionalitāti, izmanto:

  • Darba mehānismus, “push&open” sistēmas (fasādes bez rokturiem), izbīdāmos un izvelkamos grozus un plauktus, kas ir saliekamie transformeri.
  • Stūra moduļus ar metāla karuseļiem.
  • Skapīšus ar iebūvētām rozetēm, nelieliem virtuves tehnikas agregātiem.

Pēc Jūsu pieprasījuma var izveidot pudeļu turētājus, nestandarta turētājus uz virtuves priekšējās virsmas, paceļamās “žalūzijas”, aizvietojošas slēgtās fasādes.

Mēs izgatavojam gan tradicionālās trīspakāpju virtuves mēbeles (apakšējās nišas uzglabāšanai, darba virsmas, augšējie skapīši ar slēgtiem vai vaļējiem plauktiem), gan arī populārās šobrīd virtuves mēbeles bez augšējā līmeņa.

Kļuva interesanti? Sazinieties ar “Rīgas Mēbeles” konsultantu un ērtā Jums laikā ieradīsies dizaineris – viņa konsultācija ir bezmaksas.