Pasūtītais kompānijā Rīgas Mēbeles virtuves dizains ļaus iegūt Jums savu sapņu virtuvi!

Ļoti bieži pēdējā laikā cilvēki izgatavo virtuves pēc pasūtījuma. Tas saistīts ar to, ka gribās ienākt telpā, kur viss ir radīts Jūsu komfortam un ērtībām. Taču, vispirms ir jāizplāno virtuves dizains, jo tieši no tā ir atkarīgs, kādas galarezultātā būs mēbeles.

Vēlams, lai ar virtuves dizainu nodarbotos profesionāļi, kuri labi pārzin savu darbu. Ja Jūs gribat iegūt ideālu variantu, rekomendējam – sazinieties ar kompāniju Rīgas Mēbeles.

Kāpēc ir nepieciešams kompānijas Rīgas Mēbeles virtuves dizains?

Lai virtuves komplekti izskatītos tieši tā, kā to vēlās klients, un labi izskatītos telpas dizainā un tās izmēros, svarīgi ir pirms virtuves pasūtīšanas rūpīgi izvēlēties virtuves dizainu. Ja to darīsiet patstāvīgi, var rasties neprecizitātes, sarežģījumi, jo šeit ir jāņem vērā burtiski katra detaļa. Pat vismazākās nepilnības vēlāk var izraisīt dažādas problēmas. Lai tas tā nebūtu, vislabāk ir atnākt pie mums.

Mūsu dizaineri izstrādās individuālu pēc pasūtījuma, virtuves projektu. Lai iegūtais rezultāts būtu atbilstošs visām klienta vajadzībām un vēlmēm, mūsu speciālisti obligāti pirms virtuves dizaina izstrādāšanas, konsultēsies ar pasūtītāju, ar mērķi izvēlēties vispiemērotāko komplektējošo detaļu variantu. Turklāt, tiek apspriests absolūti viss, sākot ar krāsu, materiālu, ārējo izskatu un beidzot ar to, kāda veida sadzīves tehnika tiks izmantota telpā. Tikai zinot visas nianses, var radīt virtuvi, kura patiks tās īpašniekam.

Kāpēc virtuves dizains ir jāuztic mums?

  • Pie mums strādā dizaineri, kuri lieliski pārzin savu darbu.
  • Mums ir viss nepieciešamais, lai piedāvātu klientam vislabāko variantu.
  • Garantējam individuālu pieeju ikvienam, atbildīgi risinām katra objekta darbu, neatkarīgi no darba apjoma, veida, kā arī darbu sarežģītības pakāpes un klienta prasībām.

Atnākot pie mūsu meistariem, Jūs noteikti saņemsiet kvalitatīvas mēbeles pēc pasūtījuma. Savā darbā mēs izmantojam inovatīvu aprīkojumu, kvalitatīvas izejvielas, komplektējošās detaļas no pārbaudītiem ražotājiem.

Mēbeles pēc pasūtījuma – tā ir teicama izvēle ikvienam cilvēkam. Pie mums Jūs atradīsiet plašu stilu, konstrukciju, materiālu dažādību. Virtuves dizains, kuru izpilda mūsu speciālisti, nevienu neatstās vienaldzīgu. Sazinieties ar mums, mēs ar prieku atrisināsim visus Jūsu jautājumus un ņemsim vērā visas vēlmes!