Personīgais dizains – izgatavojam mēbeles pēc pasūtījuma

Ir daudz iemeslu, kāpēc būtu jāizgatavo mēbeles pēc pasūtījuma, nevis jāiegādājas salonveikalos vai citās tirdzniecības vietās gatavos komplektus. Rīgas Mēbeles eksperti izstāstīs Jums, kāpēc tas ir ērti un izdevīgi – individuāla virtuves projektēšana, nevis tikai standarta un tipveida projekti.

Mēbeles, radītas tieši Jums

Mēbelēm mājās jābūt ideālām. Tikai šajā gadījumā dizains iegūs individualitāti un stilu, bet Jūsu mājoklis būs savādāks nekā kaimiņu vai draugu mājas. Prakse rāda – mēbeļu salonos ideālus virtuves komplektus, guļamistabas vai viesistabas mēbeles, atrast praktiski nav iespējams. Toties šādas mēbeles var pasūtīt kompānijā Rīgas Mēbeles: virtuves projektēšana, kā arī citu dzīvojamo zonu projektēšana ir mūsu kompānijas galvenais darbības virziens.

Ar ko mēbeles pēc pasūtījuma atšķirās no gatavajiem variantiem?

Komplekti, kuri izgatavoti pēc pasūtījuma tieši Jums, būtiski atšķirās no tipveida projektiem.

Kvalitāte. Meistari, kuru darba pienākumos ietilpst virtuves mēbeļu izgatavošana, zina, ka viņu darbam tiks pievērsta īpaša uzmanība. Tāpēc viņi dara visu, lai klients būtu apmierināts, bet mēbeles izskatītos lieliski, kalpotu ilgi un būtu drošas. Diemžēl, mēbeļu veikalos, kur vienmēr pastāv risks nopirkt nedaudz nobružātu un ieplaisājušu izstādīto paraugu, ļoti reti var sameklēt patiešām kvalitatīvus paraugus.

Ekonomija. Gatavo mēbeļu galarezultāta cenā ir iekļauti ne tikai izdevumi par meistara darbu, iepirktajām izejvielām un instrumentiem. Montāža, mēbeļu izstādīšana veikalā, darba samaksa pārdevējiem, kuri strādā salonveikalā, reklāma – lūk kas Jums būs jāapmaksā, ja pirksiet tipveida virtuvi vai gatavas guļamistabas mēbeles. Individuāla virtuves mēbeļu izgatavošana kompānijā Rīgas Mēbeles – tā ir iespēja nopirkt komplektu par pieņemamu cenu, kurā iekļauts tikai meistara darbs un izdevumi par materiāliem un izejvielām.

Individuāls stils. Jums, protams nepatiks, ja atradīsiet tādu pašu mēbeļu komplektu, kādu nopirkāt Jūs, kaimiņa vai draugu dzīvokļos. Personīga virtuves projektēšana, guļamistabas, viesistabas, bērnu istabas mēbeļu projektēšana, ļaus izvairīties no šāda nepatīkama momenta – Jūs iegūsiet mēbeles, kuras izgatavotas ar rokām. Mēbeles, kurām nav līdzīgu absolūti nevienam!