Mēbeles pēc pasūtījuma ļaus radīt unikālu interjeru

Mēbeļu tirgū šobrīd ir plaša dažādu piedāvājumu izvēle, kas ļauj izvēlēties mēbeles dažādām telpām. Var atrast ērtas, skaistas, ergonomiskas mēbeles, taču tās nekļūs par kaut ko īpašu Jūsu interjerā. Jā, Jūsu māja būs mājīga, taču iekšējais izskats atgādinās simtiem tādu pašu interjeru. Kompānija Rīgas Mēbeles piedāvā unikālu pakalpojumu: „mēbeles pēc pasūtījuma”, kas ļaus radīt neatkārtojamu dizainu atbilstoši Jūsu telpas īpatnībām un uzsvērt nepieciešamās nianses. Iespējami jebkādi varianti, var izgatavot:

  • Mēbeles pēc pasūtījuma virtuvei.
  • Priekšnama mēbeles.
  • Mēbeles viesistabai.
  • Mēbeles guļamistabai un citus interjera priekšmetus, kuri ļaus radīt neatkārtojamu dizainu Jūsu mājā.

Šādas mēbeles ļauj izveidot pārdomātu darba kabineta telpu, drošu un pievilcīgu bērnu istabas interjeru un komfortablu virtuves telpu. Liels daudzums dažādu moduļu un elementu dod iespēju izveidot funkcionālu telpu Jūsu mājā.

Mēbeles pēc pasūtījuma – izgatavošanas priekšrocības

Mēbeles pēc pasūtījuma no kompānijas Rīgas Mēbeles ļauj piedāvāt mūsu pasūtītājiem īstus mēbeļu šedevrus. Pieredzējušie speciālisti ne tikai ņem vērā visas vēlmes, bet arī spēj izjust pasūtītāja noskaņojumu, tāpēc darba rezultāti vienmēr ir teicami.

Kreatīvais darbs izgatavojot mēbeles pēc pasūtījuma, ļauj radīt unikālus interjera priekšmetus, kuri daudzus gadus priecēs Jūs ar neatkārtojamu dizainu. Mēs izmantojam augsti tehnoloģiskus materiālus, kuri paildzina gatavo mēbeļu kalpošanas laiku.

Jūs varat pasūtīt visu, ko gribat: virtuves pēc pasūtījumapriekšnama mēbeles un citus interjera priekšmetus ar oriģināliem elementiem un aksesuāriem. Var pasūtīt mēbeles pēc individuāliem izmēriem un saņemt iekārtu, kura ideāli iekļausies Jūsu mājas arhitektoniskajā plānojumā. Kvalitatīvu komplektējošo detaļu, speciālu atvēršanas/aizvēršanas sistēmu izmantošana garantē mēbeļu izmantošanu bez problēmām daudzu gadu garumā.

Lai palielinātu mēbeļu drošību, kuras izgatavotas pēc pasūtījuma, tiek izmantotas unikālas virsmas apstrādes tehnoloģijas.

Kāpēc mēbeles pēc pasūtījuma jāizgatavo kompānijā Rīgas Mēbeles

Pasūtot mēbeles mūsu kompānijā, Jūs saņemat gan ilgmūžīgas un skaistas, gan ekoloģiskas mēbeles. Mēs izmantojam tikai drošus materiālus, pie mums var pasūtīt guļamistabas mēbeles, bērnu istabas mēbeles, mēbeles tirdzniecības un izklaides centriem.

Mūsu priekšrocības:

  • Mēs izgatavojam mēbeles precīzi atbilstošas klienta vēlmēm.
  • Piedāvājam plašu mēbeļu izvēli, Jus varat izvēlēties optimālāko variantu pēc kritērijiem: dizains/cena/kvalitāte.
  • Mēs sniedzam arī mēbeļu piegādes un montāžas pakalpojumus, dodam garantiju visiem darbu veidiem.

Mēbeles pēc pasūtījuma no kompānijas Rīgas Mēbeles – tas ir individuāls risinājums Jūsu interjeram.