Virtuves pēc pasūtījuma – izsmalcināts Jūsu mēbeļu stils

Mēbeļu pēc pasūtījuma iegādes priekšrocības ir acīmredzamas. Šāda izvēle dod klientam iespēju harmoniski iekļaut mēbeles istabas interjerā, precīzi izvēlēties skapju izmērus, integrēt tajos sadzīves tehniku. Rīgas Mēbeles piedāvā Jums iegādāties mēbeles pēc pasūtījuma Jūsu virtuvei. Mēs esam gatavi apspriest visus jautājumus, veikt mērījumus un izpildīt pasūtījumu pilnīgā saskaņā ar Jūsu vēlmēm. Atnākot pie mums, Jūs varēsiet aprīkot savu virtuvi jebkurā stilā, maksimāli lietderīgi izmantojot istabas telpu.

Ko Jūs saņemsiet, iegādājoties mēbeles pēc pasūtījuma?

  • Virtuves pēc pasūtījuma cenas ziņā praktiski neatšķirās no gatavo mēbeļu izmaksām katalogā, taču Jums ir iespēja saglabāt individualitāti noformējot interjeru.
  • Izgatavošanas termiņi mēbelēm pēc pasūtījuma, kā likums, nepārsniedz 14 dienas, kas ir ļoti ātri. Turklāt, Jūs iegūsiet kvalitatīvas mēbeles, no materiāliem, kurus izvēlēsieties paši.
  • Īpašs stils – ko sniedz virtuves pēc pasūtījuma. Jūs varat izveidot savu oriģinālu mēbeļu projektu, un pasūtīt izgatavot mēbeļu ražošanas šedevru, kas atbilstu Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Mēbeles pēc pasūtījuma – tie nav vienkārši skapīši, šī izvēle piedos telpai īpašu rokrakstu, uzsvērs savu stilu.
  • Pasūtot mēbeles virtuvei, tāpat var organizēt telpas zonēšanu, piemēram, atdalīt ēdiena gatavošanas zonu no ēdamistabas izmantojot mēbeles.

Iebūvējamās virtuves

Īpašu uzmanību ir pelnījušas iebūvējamās virtuves. Tās ir funkcionāli apvienotas virtuves mēbeles ar sadzīves tehniku. Veļas mazgājamās mašīnas, izlietnes un maisītāji, mikroviļņu krāsnis un pat televizorus var efektīvi integrēt skapjos, tas viss harmoniski izskatās un būtiski ietaupa virtuves telpu, kas īpaši svarīgi ir mazgabarīta telpās. Iebūvējamie skapji var būt oriģināla dizaina, piemēram, rotēt ap savu asi. Iebūvējamās virtuves pēc pasūtījuma tiek izgatavotas tā, lai piedotu istabai izsmalcinātu stilu, oriģinalitāti, saglabājot maksimālu funkcionalitāti.

Rīgas Mēbeles izgatavos Jums virtuves pēc pasūtījuma visīsākajos termiņos. Mēs veiksim nepieciešamos mērījumus, izvēlēsimies augstas kvalitātes materiālus un izgatavosim mēbeles atbilstoši Jūsu vēlmēm. Veiciet pasūtījumu un iebūvējamie skapji un citas mēbeles tiks izgatavotas ar ekskluzīvu dizainu. Iekārtojiet savu sapņu virtuvi.