Virtuves pēc pasūtījuma no kompānijas Rīgas Mēbeles – ikviena cilvēka sapnis

Mūsdienu dzīvoklī virtuves mēbeles pēc pasūtījuma ir ne tikai prestiži un izsmalcināti, bieži vien tā ir nepieciešamība. Iegādājoties jau gatavas mēbeles, dažbrīd nākas pārtaisīt visu virtuvi, turklāt var nākties nomainīt esošo sadzīves tehniku. Ja Jūs izvēlēsieties virtuves pēc pasūtījuma, nebūs lieku problēmu, ka kaut kas, kaut kur neder.

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma atšķirībā no gatavā virtuves komplekta, teicami iekļausies esošajā interjerā.

Ja Jūs izlemsiet, ka nepieciešamas tieši virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, pievērsiet savu uzmanību mūsu kompānijai Rīgas Mēbeles. Mēs piedāvājam saviem klientiem dažādus konstrukciju variantus, apdares materiālu plašo izvēli, bagāto krāsu gammu, kas protams dos iespēju apmierināt ikviena klienta vajadzības un fantāzijas.

Kāpēc nepieciešams izgatavot virtuves pēc pasūtījuma?

  • Virtuves telpas sienas ir ar redzamiem defektiem.
  • Nelieli telpas izmēri.
  • Gatavie komplekti neapmierina ar savu ārējo izskatu vai kvalitāti.
  • Jūs sapņojat par neatkārtojamu dizainu.

Ja Jūs gribat, lai virtuve būtu atbilstoša visām Jūsu vēlmēm un harmoniski iederētos esošajā interjerā, kompānija Rīgas Mēbeles – tas ir tas, kas nepieciešams. Mūsu profesionālie darbinieki ar prieku un lielu atbildības sajūtu izgatavos virtuves pēc pasūtījuma, pēc individuāla projekta. Galarezultātā tās būs atbilstošas gan virtuvei, gan Jūsu raksturam.

Izvēloties virtuves mēbeles, pirmām kārtām jāņem vērā tas, ka šeit tiks gatavots ēdiens, tieši tāpēc tām jābūt komfortablām un praktiskām. Turklāt, vēlams, lai virtuves telpas stils būtu harmoniski atbilstošs kopējam dzīvokļa dizainam. Projektējot, jāņem vērā visas trīs virtuves dimensijas – garums, platums, kā arī griestu augstums. Tāpat, jāņem vērā ģimenes locekļu skaits, lai ēdienreizēs neveidojas rindas.

Atnākot uz kompāniju Rīgas Mēbeles, Jūs saņemsiet virtuves pēc pasūtījuma projektu, kurā būs visas virtuves īpatnības un izmantots ikviens telpas centimetrs. Virtuves mēbeles, izgatavotas pēc pasūtījuma, precīzi atbildīs Jūsu gaumei un vēlmēm. Jums būs plaukti, atvilktnes, dažādi dizaina elementi, par kuriem Jūs sapņojāt.