Mēbeļu ražošana kompānijā Rīgas Mēbeles – operatīvi, kvalitatīvi, oriģināli!

Vēl nesen daudzu pilsētas dzīvokļu vai privātmāju interjeri bija vienveidīgi, var pat teikt – garlaicīgi. Cilvēkiem vienkārši nebija izvēles, jo visas mēbeles, dekoratīvie elementi, tekstils, ko varēja atrast veikalos bija vienveidīgi. Taču tagad viss ir citādāk. Ja cilvēks vēlās padarīt savu interjeru stilīgu, skaistu, funkcionālu, tam ir visas iespējas. Viena no tām ir mēbeļu ražošana pēc individuāla projekta. No tā momenta, kad parādījās iespēja izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma, kļuva daudz vieglāk padarīt savu mājokli mājīgāku un praktiskāku. Daudzi cilvēki steidzas izmantot šādu satriecošu iespēju, jo tagad tiek augstu vērtēts viss, kas spēj pasvītrot Jūsu stilu, individualitāti, gaumi.

Ja agrāk tie kuri centās būt oriģināli, tērēja milzīgu naudu antikvāro mēbeļu iegādei, tad šobrīd Jums ir vienkārši jāsazinās ar kompāniju Rīgas Mēbeles, kur tiks izgatavotas mēbeles pēc pasūtījuma, par kurām Jūs sapņojāt. Galvenais, precīzi formulēt savas domas, radīt atbilstošu projektu, kur būs ņemtas vērā visas Jūsu vēlmes, prasības un tad ļoti drīz saņemsiet vajadzīgo rezultātu, kas Jūs patīkami pārsteigs.

Kādas priekšrocības ir kompānijas Rīgas Mēbeles individuālajai mēbeļu ražošanai?

  • Mēbeļu dizainu varat radīt paši, pēc savas fantāzijas - šajā gadījumā saņemsiet gaidāmo rezultātu. Tāpat var patstāvīgi izvēlēties materiālu, kurš tiks izmantots mēbeļu, audumu, furnitūras ražošanā.
  • Ir iespēja izgatavot iebūvējamās mēbeles vai tādas mēbeles, kurās tiek iebūvēta sadzīves tehnika, kas ir īpaši aktuāli virtuves mēbeļu ražošanā. Pateicoties tam, var maksimāli izmantot lietderīgo platību, padarīt istabu mājīgāku un ērtāku. Turklāt, izgatavotās mēbeles pēc pasūtījuma, harmoniski iekļausies tieši Jūsu interjerā.
  • Virtuves mēbeļu ražošana pēc individuāla projekta paredz vajadzīgo Jums formu, dizaina, krāsu izvēli. Rezultātā Jūs iegūsiet ekskluzīvu komplektu, kāda nebūs nevienam citam un kur būs ņemtas vērā visas Jūsu vēlmes.
  • Kaut arī mēbeles pēc pasūtījuma būs nedaudz dārgākas, nekā tipveida komplekti, Jūs ļoti drīz sapratīsiet, cik tas ir izdevīgi un pamatoti.

Ja Jūsu izvēle būs mēbeļu ražošana savai mājai vai dzīvoklim tieši pie mums, jebkurā laikā gaidīsim Jūsu zvanu. Mūsu profesionālie, talantīgie dizaineri palīdzēs izstrādāt ideālo tieši Jums mēbeļu komplektu, pateiks priekšā, kādu materiālu izvēlēties, dalīsies ar Jums savās zināšanās par mēbeļu tirgus jaunumiem.